9 Ekim uluslararası komploya karşı Mervan Amed İntikam Birimi sabotaj eylemi gerçekleştirdi

0
166

Şehit Mervan Amed İntikam Birimi 3 Ekim tarihinde akşam saat 23.00’da  Önder Apo’ya dönük uluslararası komploya karşı sabotaj eylemi gerçekleştirdi.

Amed Şehitlik Mahallesi’nde Şehitlik Emniyeti’ne dönük sabotaj eylemi gerçekleştiren İntikam Birimi yaptığı yazılı açıklamada  eylemlerin devam edeceğini belirtti.

Açıklama şu şekilde;
Amed Şehitlik Mahallesinde Mervan Amed İntikam Birimimiz tarafından Şehitlik Emniyeti’ne sabotaj eylemi gerçekleştirilmiştir.
Eylemi 9 Ekim Uluslararası Komplo’ya karşı gerçekleştirilmiştir. Önderliğimiz şahsında geliştirilmeye çalışılan komplo Önderliğimiz tarafından yeniden boşa çıkartılmıştır. Önderliğimize sonuna kadar bağlı militanlar ve yurtsever halkımız Önderliğimzi etrafında bir ateş çemberi olmuştur. Kürdistan gençliği eylemlere öncülük ederek faşizme dünyayı dar etmiştir. Bu temelde Önder Apo şahsında halkımıza uygulanan uluslararası komployu Kürdistan gençliği olarak tümden yenilgiye uğratmak en temel görev ve sorumluluğumuzdur. Bütün dünya bilsin ki komploda rol alan güçler öfkemizde boğulacaklardır. Her geçen zamanın intikamı misliyle alınacaktır. Her gün düşmana bu dünyayı dar edeceğimizi ve cehenneme çevireceğimizin bilinmesini istiyoruz.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here