Ateşin Çocukları İnisiyatifi’nden eylemler: Bu intikam ateşi, çocukluğumuzun ateşidir

0
618

Ateşin Çocukları İnisiyatifi yaptığı açıklama da, İnisiyatifimizin tüm doğal üyelerini gücümüze güç katmaya ve Kürdü Kürde kırdırtmak isteyen ahlak ve vicdan yoksunu bu düşmana gereken cevabı vermeye çağıran inisiyatif, gerçekleştirdikleri eylemleri açıkladılar.

Ateşin Çocukları İnisiyatifinin açıklaması ve yaptığı eylemler,

Alevleriyle siz faşistleri kavuran intikam ve özgürlük ateşimiz daha fazla üzerinize çullanacak ve serinlemek için yakılmamış bir yer göremeyeceksiniz. Bu intikam ateşi talan ettiğiniz şehirlerimizin, sulara gömdüğünüz tarihi değerlerimizin, zindanlarda ölüme terk ettiğiniz abilerimiz ve ablalarımızın, barbarca tahrip ettiğiniz kardeşlerimizin mezarlarının ve terörist yaftası yapıştırarak hunharca katlettiğiniz çocukluğumuzun ateşidir.

Evinizi, dükkânınızı, aracınızı, fabrikanızı, yaşam alanlarınızı da sizinle birlikte yakan ama içimizi serinleten ateşimizin alevlerine her fırsatta sizleri teslim edeceğiz. Soluduğunuz havayı kutsal ateşimizle zehirleyip hepinizi hastanelik edeceğiz. Yollarınızı ve tuvaletlerinizi tıkatarak trafiğinizi kördüğüme, evlerinizi ve şehirlerinizi de lağım deposuna çevireceğiz. Kürde yaşam hakkı tanımayan barbar ve faşist beyninize cevabımız olarak yaşattıklarınızı eksiksiz yaşatacağız.

İnisiyatifimizin tüm doğal üyelerini gücümüze güç katmaya ve Kürdü Kürde kırdırtmak isteyen ahlak ve vicdan yoksunu bu düşmana gereken cevabı vermeye çağırıyoruz.

12 Nisan 2020:
Adana-Seyhan Aydınlar mahallesinde bir yolcu otobüsü ateşe verilmiştir. Otobüs yangın sonucu tamamen hurdaya dönmüştür.

19 Nisan 2020:

*Mersin-Tarsus Organize Sanayi Bölgesi 2. gelişme alanında bulunan ve yüzlerce şubesi bulunan ŞOK MARKET ZİNCİR deposu yakılmıştır. Kısa sürede alevlere teslim olan marketin devasa deposu küle dönmüş ve yangın faşist patronlara milyonlarca lira maddi zarar vermiştir. Çıkan dumanın gökyüzünü kapladığı yangın esnasında, dev alevler görülürken zaman zaman patlama sesleri duyulmuş ve yangın faşist çevrede büyük panik ve korku yaratmıştır.

*İstanbul-Maltepe Cevizli mahallesinde bulunan ve AYEDAŞ isimli elektrik şirketine ait olan trafo yakılmıştır. Yangın sonucu patlayan trafoda çıkan alevler faşist mahalleyi karanlığa gömmüştür. Mahallenin bir süre faşistliklerinin sebep verdiği karanlıkta debeleneceği öğrenildi.

* Adana-Seyhan Havuzlubahçe mahallesinde faşistlere ait 3 araç yakılarak kullanılamaz hale getirildi. Hurdaya dönen araçların faşist sahipleri maddi zarara uğratılmıştır.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here