Ateşin Çocukları İnisiyatifi’nden Eylemler: Faşizm İntikamla Yıkılacaktır!

0
774

Ateşin Çocukları İnisiyatifi yaptığı açıklama da, ‘Kürdü Kürde kırdırtmaya çalışan ve zindanlarda binlerce insanımızı ölüme terk eden faşizm Kürt İntikamıyla Yıkılacaktır!’

Açıklamanın devamın da: Kendi varlığını Kürtlerin yok oluşunda gören faşist düşmana ve destekleyicilerine karşı yakıp kavuran ateşten eylemlerimiz her yerde sürüyor. Su uyur düşman uyumaz misali salgın hastalık dinlemeyen, yıllarca yaptığı gibi Kürdü Kürde kırdırtmaya çalışan ve zindanlarda binlerce insanımızı ölüme terk edip analarımızın şahsında Kürtlere hakaret ederek abilerimizin ve ablalarımızın kemiklerini karşı ödemeli olarak postayla gönderen düşmana karşı yakıcı eylemlerimiz Türk faşist zihniyetine en anlamlı cevaptır. Faşizm Kürt İntikamıyla Yıkılacaktır!

Bu düşmana karşı kin besleyen, zulmü kabul etmeyerek vicdanıyla bir şeyler yapmak isteyen her onurlu birey bulunduğu yerde faşist beyinlere ait ne varsa ateşe vermelidir. Daha önce belirttiğimiz gibi elinizdeki çakmaklar atom bombası değerindedir. Basit ve masrafsız olan, güvenlik açısından sakınca içermeyen çakmağınızı en iyi şekilde kullanarak büyük bir öfkeyle sizler de faşistlere darbe vurabilmeli ve laftan anlamayan bu barbar düşmana gereken cevabı verebilmelisiniz. Düşmanda yaratılacak olan kaosta sizin de katkınız olsun. Özgür ve onurlu bir yaşam için herkesi eyleme çağırıyoruz.

Eylemlerin detayları şöyle;

16 Nisan 2020:

*Mersin-Erdemli-Kumkuyu mahallesinde faşist bir üretici olduğu tespit edilen birine ait bir evin deposu ateşe verilmiştir. Yangın sonucu faşistin otomobili ve motorsikleti küle dönmüş ve faşist aile büyük maddi zarara uğratılmıştır.

*İstanbul-Zeytinburnu Maltepe mahallesinde bulunan geri dönüşüm tesisi yakılmıştır. Kısa sürede büyüyen alevlerden çıkan dumanlar faşist çevreyi nefes alamaz duruma sokmuş ve yangın faşist baronlara büyük maddi hasar vermiştir.

17 Nisan 2020:

*İstanbul-Küçükçekmece-Halkalı Merkez mahallesinde bulunan kağıt fabrikası ateşe verilmiştir. Faşist işbirlikçi patronlara maddi zarar veren yangın, dumanlarıyla faşist çevreyi zehirlemiş ve trafiği de bir süre tıkatmıştır.

*Antalya-Manavgat’taki Kum mevkiinde Brothers Five Nordic adlı 200 kişilik gezi teknesi yakılmıştır. Kısa sürede alevlere teslim olan tekne, yangını yanı başındaki Grand Linda adlı gezi teknesine de sıçratmış ve yangın sonucu her iki tekne de kullanılamaz hale gelerek hurdaya dönmüştür. Yangın sonucu turizmden gelir elde ederek barbarlığı destekleyen faşist patronlar büyük çapta maddi zarara uğratılmıştır.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here