Ateşin Çocukları İnisiyatifinin 2023 yılı bilonçosu

0
55

Ateşi Çocukları İnisiyatifi 2023 yılı bilançosunu yayınladı:

2023 yılı boyunca cezaevindeki akrabalarımızı işkence ile katletmiş ağabey ve ablalarımızı kimyasal silahlarla zehirlemiş asimilasyon politikalarını sürdürmüş Rojavadaki kardeşlerimizin şehirlerini bombalayarak  vahşetten geri durmamıştır. Buna karşı yüz yılın intikam hareketi olan Ateşin Çocukları İnisiyatifi olarak Türkiyenin bir çok şehir köy  ve kasabalarında yakma yıkma bozma dahil her türlü zengin ve yaratıcı yöntemlerle intikam almaya devam ettik.

Anadoluya gelirken ilkel bir çadırından başka hiçbir şeyi olmayan talancı  Türkler bugün her fırsatta bize vatansız diye hakaret ettiğini asla görmezden gelmeyeceğiz.

Topraklarımızı ve insanlarımızın emeğini sömürerek elde ettikleri tüm varlıklarını yakıp yok edeceğiz. Bizleri asimile ederek Türkleştirmek isteyenlerin şehirlerinde onlar gibi konuşacak onlar gibi görünerek yakıp yıkacak elimize geçen her fırsatı gece veya gündüz intikama çevireceğiz.

Baktıkları her yerde bizi görecek ama asla biz olduğumuzu fark edemeyecekleri bir şekilde içlerinde olacak ve onları can evinden vurmaya devam edeceğiz. Yüreği direniş ve intikam ateşi ile atan ve düşmana karşı sınırsız bir kin ve nefretle dolup taşarak intikam arzusu taşıyan tüm Kürtler düşmanın düşmanı olma onur ve gururunu yaşayacak pozisyona gelmelidir.

Mezarsız kardeşimizin kemiklerinin sızladığı vatanımızda, dökülen her damla kanın, her gözyaşımızın intikamını almadan asla durmayacağız.

2023 Yılı Bilançosu; 

Yüzlerce Aracın lastiği Kestik
20 Kez yol kapanları ve farklı yöntemlerle yolları tıkadık
30 Defa yol tabelalarını boyadık
12 Ev
32 İş yeri ve atölye
19 Fabrika
50 Araç
6 Park-çocuk parkı ateşe verildi
Okul malzemeleri
İnşaat paletleri
6 Depo
53 Buğday tarlası, Tarım Arazisi ve Anızlık
1 Tarım İşletmesi ile binlerce fiğ ve yonca balyaları
2 Sera
1 Çiftlik
62 Farklı yerde Orman

Toplam 296 Farklı Yer ve Zamanda İntikam Aldık!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here