DGH, Van’da uyuşturucu satıcılarını hedef aldı

0
188

Van’ın Edremit ilçesine bağlı Süphan mahallesinde Devrimci Gençlik Hareketi uyuşturucu satıcılarını hedef aldı. DGH Şehit Zindan Bor İntikam Birimi tarafından gerçekleştirilen eylemde işgalci polis ile işbirliği içerisinde olup uyuşturucu satan bir grup El yapımıcı bombalar ile hedef aldı.

Birimin eyleme dair yaptığı açıklama ise şu şekilde;

” Wan’ın Artemetan (Edremit) ilçesine bağlı Süphan mahallesin de düşman eliyle mahalle içerisinde uyuşturucu satan ve kullanan işbirlikçilere DGH Zindan Bor İntikam Birimimizce EYP ile vurulmuştur. Bu eylemde uyuşturucu kullanan işbirlikçiler korkup kaçarken olay yerinin duvarlarına yazılama yapılıp uyarı yapılmıştır olaydan sonra olay yerine çok sayıda düşman sevk edilmiş birimlerimiz başarılı bir şekilde alandan ayrılmıştır.

Bu yapılan eylem düşman eliyle mahallelerimize giren Özel Savaş elemanlarına yapılmış bir uyarıdır. Bilinmelidir ki düşman eliyle mahallelerimize yerleştirilen işbirlikçiler her zaman hedefimiz olacaktır. Mahallerimize girip halkımızı Özel Savaşın odağına koymalarına Devrimci Gençlik Hareketi olarak izin vermeyeceğimizi tekrarlıyor ve Özel savaşın kuklalığını yapan herkesin hedefimizde olduğunu belirtiyoruz.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here