HBDH: 2 Temmuz’un hesabını birleşik devrimimiz soracak!

0
292

Yazılı bir açıklama yapan HBDH Hasret Gültekin Milisleri, “30 Haziran 2022 günü 05:30 sıralarında Gebze’de bulunan bir geri dönüşüm tesisine sabotaj eylemi düzenlenmiştir. Tesis AKP çetesine mensup bir kişiye aittir. Sabotaj sonrası tesis küle dönmüştür” dedi.

Açıklamada devamla şunlar ifade edildi:

“2 Temmuz 1993 tarihinde gerçekleşen Madımak Katliamı bugün AKP-MHP faşizmi ile devam ediyor. Bu ülkenin nice sanatçılarını, aydınlarını, canlarını, Alevisini, Kürdünü katleden bu devlettir. Onlarla hesaplaşmak katliamların unutulmadığını göstermektir. Faşist Erdoğan, Madımak Davası’nı zaman aşımından düşürdüğünde ‘hayırlı olsun’ derken aslında Tansu Çiller’in ‘…otelin etrafını saran vatandaşlarımıza hiçbir zarar gelmemiştir’ sözünün devamını söylemişti. 

Unutmayın! Bu hesap yarına kalır ama yanınıza kalmaz! Söylediğiniz sözlerinizi de yaptıklarınızı da unutmuyoruz! Sesiyle gücümüze güç veren Hasretler olup üstünüze yürüyoruz!

Sizlerle son nihai hesaplaşmamızda bizlerden af dileyeceksiniz! Sizlere Hasret Gültekin’i, Muhlis Akarsu’yu, Nesimi Çimen’i ve diğer canları hatırlatacağız! Ateşler içerisinde semaha duranlar bugünü ve yarını çoktan kazanmışlardır! Hasretlerin sesiyle zafere yürüyoruz!

Bu savaşı biz kazanacağız! 2 Temmuz’un hesabını birleşik devrimimiz soracak!”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz