HBDH İstanbul’da uyuşturucu çetesine yönelik sabotaj eylemi gerçekleştirdi

0
133

HBDH İmran Fırtına Milisleri, İstanbul’da “Bayraklar” soyadlı uyuşturucu çetesine yönelik sabotaj eylemi düzenlediklerini bildirdi.

Yazılı bir açıklama yapan Halkların Birleşik Devrim Hareketi (HBDH) İmran Fırtına Milisleri,  Sultangazi’de devletle işbirliği yapan uyuşturucu satıcılarını hedef aldıklarını duyurdu.

Açıklamada şu ifadeler yer aldı: “Faşist düşman birleşik devrime karşı kimyasal silahlarla, insanlık düşmanı yöntemlerle saldırıyor. Aynı şekilde devrimin temel gücüne, emekçilere yozlaştırma saldırısıyla yöneliyor. Bugün bütün uyuşturucu ağı AKP eliyle ve Süleyman Soylu’nun yönetimiyle gerçekleştirilmektedir. Bu halk düşmanları, insanlarımızı yoksulluğa sürüklerken bir yandan da uyuşturucu batağına çekmeye çalışıyor. Halkın yoksulluğu ve acıları her yönüyle bastırılmaya çalışılıyor. Bu nedenle her bir faşist parti kadrosu halk düşmanlığı yapmaya yemin etmiş çürümüş unsurlardır.

Milislerimiz, birleşik devrimin karşısındaki bu tüm yoz unsurları, işbirlikçileri, uyuşturucu tacirlerini vuruyor. Bu bilinçle, İstanbul/Sultangazi’de devletle işbirliği yapan uyuşturucu satıcılarını hedef aldık.

HBDH İmran Fırtına Milisleri olarak 24 Ekim günü sabah saatlerinde, Bayraklar soyadlı çeteye sabotaj eylemi düzenledik. 50. Yıl Mahallesi’nde uyuşturucu satıcılığı yapan ve devlet ile işbirliği yapan yoz çete unsurunun uyuşturucu deposu olarak kullandığı dükkana sabotaj eylemi düzenledik. Eylemimiz sonucu dükkan tamamen imha oldu.

Söyledik, yine söylüyoruz. İşbirlikçiliğe, yozlaştırma saldırılarına asla geçit vermeyeceğiz. Bu yoz unsurlara asla göz açtırmayacağız.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here