HBDH milisleri Gaziosmanpaşa’da sabotaj eylemi gerçekleştirdi

0
113

Yazılı bir açıklama yapan HBDH Erhan Doğan Milisleri, İstanbul/Gaziosmanpaşa’da faşist “iktidarın beslemesi Fahrettin Dündar’a ait dükkana sabotaj eylemi” gerçekleştirdiklerini duyurdu.

Açıklamada, “İşyeri alevlere teslim oldu ve patlamalarla cam-çerçeve parçalanırken, milislerimiz havaya uyarı ateşi açarak planlı bir şekilde eylem alanından ayrıldılar” denildi.

HBDH milisleri, şunları ekledi: “8 Ağustos günü Karayolları Mahallesi’nde motosiklet tamirhanesi sahibi olan faşist işbirlikçi Fahrettin Dündar, milislerimizin hedefi oldu. Fahrettin Dündar, AKP Gençlik Kollarında görev alan, iktidarın militanı olarak aktif faaliyet yürüten bir faşisttir. Mitinglere insan taşıyan, eylemler organize eden, TSK için bağış kampanyaları düzenleyen, kendi gelirinin yarısını TSK’ya bağışlayan etkin bir dinci faşist militandır. Bu yüzden milislerimizin hedefi olmuştur.

Milislerimiz, Fahrettin Dündar şahsında tüm işbirlikçilere, faşist iktidarın beslemelerine net bir uyarı mesajı göndermiştir. Halkımıza düşmanlık ettiğiniz sürece ensenizdeyiz! Size aldığınız nefes kadar yakınız! Emekçi halklarımıza karşı işlediğiniz suçların hesabını mutlaka vereceksiniz!

Bu savaş haklıyla haksızın savaşıdır! Yoksulla zenginin savaşıdır. Bu savaşta haklı olanın-emekçi halkımızın yeri her zaman var. Yüreğinizi, inancınızı, iradenizi silah eyleyip faşizme karşı savaşa katılın!”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz