HBDH milisleri İstanbul’da eylem gerçekleştirdi

0
40

HBDH milisleri yaptığı açıklamada, “İstanbul/Okmeydanı M. Şevket Paşa Mahallesi’nde uyuşturucu faaliyeti yürüten şahsı ve kullandığı depoyu tespit eden birimlerimiz 16 Mayıs günü harekete geçti. Uyuşturucu kullanımını yaygınlaştırmak için kullanılan depo ateşe verilerek kullanılamaz hale geldi” dedi.

Berkin Elvan Milisleri, “Özellikle yurtsever ve politik halkın yoğun olarak yaşadığı bölgelerde AKP-MHP çete rejimi kendi güvenlik unsurları ve çetelerini doğrudan kullanarak uyuşturucuyu yaygınlaştırmakta ve başta gençler olmak üzere toplumu mücadeleden düşürmeyi hedeflemektedir” diye belirtti.

Yurtsever ve devrimci aileleri, devlerin bu kirli oyunlarına karşı çocuklarına sahip çıkmaya çağıran Berkin Elvan Milisleri, “Herkes bulunduğu mahallede bir araya gelip örgütlenerek toplumun moral değerlerini yok etmeyi amaçlayan bu şahısları mahallelerden söküp atmalıdır” dedi.

Açıklamada şu uyarı yapıldı: “AKP-MHP faşist rejimini ve onun işbirlikçi çetelerini toplumu hedef aldıkları yerden vurmaya devam edeceğiz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz