HBDH Sinan Dersim milisleri’nden kimyasal depolama tesislerine sabotaj eylemi

0
197

HBDH Sinan Dersim Milisleri, Kocaeli Körfez’deki kimyasal depolama tesislerine sabotaj eylemi gerçekleştirdi. Eylemde tüm tesisin içindeki araçlarlar ile birlikte imha olduğu belirtildi.

Halkların Birleşik Devrim Hareketi (HBDH) Sinan Dersim Milisleri, eyleme ilişkin şunları belirtti:

“Faşist iktidarın baskı ve terörüne karşı eylemlerimiz devam ediyor. Halklarımıza boyun eğdirmek isteyen faşist teröre karşı her yerde daha büyük cesaretle, daha büyük kararlılıkla yükseltiyoruz mücadelemizi. 

Düşmanın ekonomik mevzilerini Körfez’de vurduk! HBDH Sinan Dersim Milisleri olarak düşmanın kimyasal depolama tesislerine sabotaj eylemi gerçekleştirdik. 

24 Ekim günü saat 15 sıralarında, Kocaeli/Körfez’de, TÜPRAŞ Kavşağı’ndaki kimyasal depolama tesisleri, milislerimizin etkili sabotaj eyleminin hedefi oldu. Başarılı eylemimiz sonucu tüm tesis, içindeki araçlarlar birlikte tamamen imha oldu. 

 Halkların devrimci şiddetinin karşısında hiçbir güç duramaz! Kendi geleceğini ellerine almak isteyen halkların örgütlü mücadelesini yenebilecek bir güç yoktur yeryüzünde. Halklarımızın birleşik devrimci mücadelesi kazanacak. Birleşik devrim mutlaka zafere ulaşacak! “

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz