İnisiyatif: Bir fabrika, 12 işyeri ve üç servis minibüsü ateşe verildi

0
777

Ateşin Çocukları İnisiyatifi Bodrum’da üç servis minibüsü, İzmir’de bir fabrika, İstanbul’da ise bir merkezdeki 12 işyerini ateşe verdiklerini duyurdu.

Ateşin Çocukları İnisiyatifi yaptığı yazılı açıklamada, 13 Temmuz günü Muğla’ya bağlı turistik ilçe Bodrum’da “Türklere ait” üç servis minibüsünü ateşe vererek küle dönüştürdüklerini bildirdi.

15 Temmuz’da İzmir Kemalpaşa’da “AKP’li faşist soykırımcılara ait” bir fabrikayı yaktıklarını belirten İnisiyatif, aynı gün İstanbul Bağcılar’da bir merkezde bulunan 12 işi yerini ateşe verdiklerini duyurdu.

Ateşin Çocukları İnisiyatifi eylemleri şu şekilde:

13.07.2020 tarihinde Muğla Bodrum’da faşistlere ait üç servis minibüsünü ateşe verdik. Yaktığımız ateş sonucu her üç minibüsü de küle çevirdik. Düşmanın sözde turizm cennetinde onlara cehhenemi yaşattık.

15.07.2020 tarihinde İzmir Kemalpaşa’da AKP’li faşist soykırımcılara ait bir fabrikayı cayır cayır yaktık. Küle dönen fabrika üzerinde özel savaş basınında çeşitli süpekülasyonlar ve onca yalan olsa da bu fabrikayı Ateşin Çocukları İnisiyatifi yakmıştır.

15.07.2020 tarihinde İstanbul Bağcılarda merkezde bulanan on iki adet iş yerinizi inisiyatifimizin ateşlerine teslim ettik. İş yerlerinin telaşına düşen düşman ne yapacağını bilmez halde oraya buraya koşturarak çaresizliklerini göz önüne sermişlerdir.

16.07.2020 tarihinde Bursa da Hasankeyfin talanına karşılık faşistlerin bir eski tarihi binasını ateşe verdik. Tarihimize zarar verenlerin affı olmayacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz