İntikam Birimi Üsküdar’da bir işbirlikçiye ait restoranı ateşe verdi

0
722

Sorxwin Roboski İntikam Birimi 9 Şubat günü İstanbul Üsküdar’da işbirlikçi bir şahsa ait iki katlı restoranı yakarak ateşe verdiğini belirtti. İşbirlikçilerin her an ve her yerde hedefleri olacağını belirten intikam birimi “Önderliğimizin fiziki özgürlüğünün gerçekleşmediği her günü bir intikam gerekçesi kabul ederek Önder APO’suz bir yaşamı kabul etmeyeceğimizi belirtiyoruz” dedi.

Sorxwin Roboski İntikam Birimi’nin açıklamasının detaylerı şu şekilde:

“İşbirlikçi Şahsa Ait Restoran Yakıldı”

“Sorxwin Roboski İntikam Birimi üyelerimiz 9 Şubat günü İstanbul’un Üsküdar ilçesindeki Altunizade Mahallesi Kalfa Çeşmesi Sokak üzerinde bulunan işbirlikçi bir şahsa ait iki katlı restorana yönelik eylem gerçekleştirdi. Üyelerimiz iki katlı restoranı yakarak ateşe verdi. Gerçekleşen eylem sonucunda restoranın bir katı yanarak imha olurken büyük çapta maddi hassar oluştu.”

“İşbirlikçiler Her An ve Her Yerde Hedefimiz Olacak”

“İşbirlikçiler, ajanlar, AKP’nin savaş kasasını dolduran zengin hırsızlar, Kürt halkına karşı yürütülen savaşa destek veren tüm kesim ve kişiler iyi bilmelidir ki; iş yerinizde, evinizde, kurumlarınızda kısacası tüm yaşam alanınızda hedefimizsiniz. Her an ve her yerde eylemlerimizle karşılaşacaksınız. Ya Kürde karşı yürütülen savaşın destekçisi olmayacaksınız ya da intikam eylemlerimizin hedefi olacaksınız.”

“15 Şubat Komplosu’nun 21 Yıllık Öfkesi İle Eylemlerimizi Büyüteceğiz”

“15 Şubat Uluslararası Komplosu’nun biz intikamcı Kürt gençlerinde biriktirdiği 21 yıllık öfke ile eylemlerimizi büyüterek devam ettireceğiz. Önderliğimizin fiziki özgürlüğünün gerçekleşmediği her günü bir intikam gerekçesi kabul ederek Önderliksiz bir yaşamı kabul etmeyeceğimizi berlitiyor, 15 Şubat Komplo’suna karşı Kürdistan, Ortadoğu ve Avrupa’da eylemler gerçekleştiren tüm eylemcileri selamlıyoruz.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here