İntikam Birimleri İstanbul Ticaret Merkezleri’ne sabotaj eylemi düzenledi

0
658

Şehit Sorxwin Roboski ve Şehit Soro Amed İntikam Birimleri İstanbul Ticaret Merkezleri’ne ve Esenyurt Akçaburgaz bölgesinde Makine İmalat Sanayisi’ne yönelik gerçekleştirdikleri sabotaj eylemlerine ilişkin yazılı açıklama yaptı.

“29 Nisan saat 18:30 da İstanbul Bağcılar Mahmutbey’de yer alan İstanbul Ticaret merkezlerine sabotaj eylemleri gerçekleştirildi ve bu merkezler saatlerce yanıp kül olmuştur.”

‘Her gün bir ticaret merkezinizi yakarak bunu size göstereceğiz’

“Kapitalist modernitenin ayağı TC Ulus devletinin, toplum üzerinde kurduğu baskıcı dikta rejimi, özel savaş medyasıyla birlikte hergün yürüttüğü psikolojik savaşla bireyden topluma tüm kurumlarını içine alarak insanlığa dair ne ahlak ve politika ne de entelektüel olarak var olan değerlere saygı duymakta ve var olanı yok etme üzerine yeminler etmektedir. Toplumun kendi değerlerini bir avuç kendi kapitalistlerine peşkeş çekmekte ve özel savaş medyasını en hümanist ve toplumsal olarak göstermektedir. Yalancısınız bir avuç hilebazsınız ve bu yanılgılarınızda toplumu kandıramazsınız, hergün bir ticaret merkezinizi yakarak bunu size göstereceğiz, şüphesiz yakıp kül olan toplumun değeri değil, siz faşistlerin üzerine yattığınız paralarınız olacaktır ve bu yanan kurumlarınızı özel savaş medyalarınızda canlı olarak saatlerce servis edeceksiniz. Bu sefer içten içe toplum sevinecek, toplumun yüzü gülecek. Çünkü biz hergün faşist devlet yapılarınızı, kapitalist yapılarınızı ve işbirlikçi yapılarınızı hedef aldığımızda tek güç kaynağımız toplumun kendisidir.”

“İstanbul Esenyurt Akçaburgaz bölgesinde civarında yer alan makine imalat sanayisine sabotaj eylemi gerçekleştirilmiştir.Sanayi bölgesi kullanılamaz hale geldi.”

Açıklamanın devamı şöyle:

“Tüm uyarılarımızı yapmıştık ve artık uyarı yapılmayacak. Direkt belirttiklerimiz ve daha fazlası hedef alınacaktır.

TC devletinin, Kürt kırımına karşı hizmet eden tüm kişi, kurum ve yapılar bilmelidir ki Kürdistan’a düşen her bir bomba ve mermi misliyle onlara dönecektir.”

Zînî Wertê’de yaşanan ihanete de dikkat çeken İntikam Birimleri ticari çıkarları için kardeş kavgasına sebep olacak kesimleri uyardı:

“Kürt’ün içine ihanet düşürenlerin, düşmanın özel savaşlarına gelip, kardeş kavgası çıkarmak isteyen her türlü kişinin yine ekonomik faaliyetlerini biliyoruz ve bunlara gereken cevabımız sert olacaktır.”

İntikam Birimleri son olarak Zînî Wertê’de şehit düşenleri anarak Ulusal birlik mesajı verdi.

“İntikam birimleri olarak Zînî Wertê de şehit düşenleri anıyor, Düşmanın oyunlarını boşa çıkartanları selamlıyoruz. Kürt Ulusal Birliği için çaba sarfedenlerin yanındayız.

Önder APO bizim yaşam tarzımızdır. Onun çoçukluğunun hikayeleri bizim savaş tarzımızdır. Önder APO’yu anlamak, uygulamaktır!”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here