İntikam Birimleri’nden AKP-DAİŞ çetelerine yönelik sabotaj eylemi

0
737

Şehit Çiyager – Şehit Zeryan İntikam Birimleri yaptığı yazılı açıklama ile 26 Şubat günü İstanbul Fatih’te AKP’ye bağlı DAİŞ çetelerinin konumlandığı bir eve yönelik sabotaj eylemi gerçekleştirdiğini duyurdu. Açıklamada “Önderliğimizden haber alıncaya, görüşmeler gerçekleşene dek tüm Kürdistan ve Türkiye metropollerinde kesintisiz bir şekilde Türk devleti ve destekçilerine yönelik her an eylemler gerçekleştireceğiz.”

İntikam Birimlerinin açıklaması şu şekilde:

AKP-DAİŞ Çetelerinin Konumlandığı Eve Sabotaj Eylemi

“Şehit Çiyager – Şehit Zeryan İntikam Birimleri üyelerimiz 26 Şubat günü gece saat 23:00 civarında İstanbul’un Fatih ilçesinde bağlı Hacıkadın Mahallesi’nde bulunan AKP’ye bağlı İŞİD çetelerinin konumlandığı 2 katlı eve yönelik sabotaj eylemi gerçekleştirdi. Gerçekleştirdiğimiz eylemde 2 katlı binanın 1 katı tamamen imha edildi. Ölü ve yaralı AKP’li-İŞİD’li sayısı ise netleştirilemedi.”

“Her Yerde Kesintisiz Eylemler Gerçekleştireceğiz”

“Türk devleti iyi bilmelidir ki bizler Önder APO’nun ideolojisiyle özgürlük mücadelesi veren Kürt halkının intikam neferleriyiz. Bu ideoloji ile örgütlü ve eylemsel niteliğe kavuşmuş Kürt gençleriyiz, Her yerdeyiz ve direnişteyiz. Komplonun devamı olan “İmralı’daki yangınına” karşı asla sessiz kalmayacağız. Önderliğimizden haber alıncaya, görüşmeler gerçekleşene dek tüm Kürdistan ve Türkiye metropollerinde kesintisiz bir şekilde Türk devleti ve destekçilerine yönelik her an eylemler gerçekleştireceğiz.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here