İntikam Birimlerinden Amed’de uyuşturucu satıcılarına ağır darbe

0
787

Yazılı bir açıklama yapan Şehit Alişer Konya ve Şehit Zin Amara İntikam Birimleri 5 ve 6 Mart tarihlerinde Amed’de uyuşturucu satılarına yönelik etkili eylemler gerçekleştirdiğini açıkladı. İntikam birimleri uyuşturucu satıcılarının kullandığı uyuşturucu ve fuhuş faaliyetlerinin yaptırıldığı 3 ayrı eve yönelik el yapımı bombalarla eylem gerçekleştirdiğini belirtti.

Şehit Alişer Konya ve Şehit Zin Amara İntikam Birimlerinin açıklaması şu şekilde:

“Şehit Alişer Konya ve Şehit Zin Amara İntikam Birimleri 5 Mart’ta Amed’in Sur ilçesindeki Lalebey Mahallesi’nde halkımıza rahatsızlık veren, uyuşturucu ve fuhuş yaptıran unsurlara ait eve birimimizce el yapımı bombalarla eylem düzenlenmiştir. Eylem sonucunda ev kullanılmaz hale gelmiştir.

6 Mart günü birimlerimiz uyuşturucu satıcısı olduğunu tespit ettiğimiz ALİ isimli şahsın Yenişehir’e bağlı Şehitlik Mahallesi’nde 207. Sokak’ta bulunan evine yönelik el yapımı bombalarla eylem düzenlenmiştir.

Yine aynı şahsa ait olan ve Ben u Sen mahallesinde Sağlık Ocağı arkasında bulunan evdeki uyuşturucu satıcılarına yönelik el yapımı bombalarla eylem düzenlenmiştir.

Birimlerimiz kayıpsız geri çekilmiştir.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here