KBDH milisleri F.Ö isimli bir şahsı cezalandırdı

0
251

KBDH Sevda Serinyel Milisleri, İstanbul’da “kadın düşmanı” olarak nitelendirdikleri bir erkeği cezalandırdıklarını açıkladı.

Eyleme ilişkin yapılan açıklamada şöyle denildi:

“Erkek devlet politikasının kadına dönük saldırıları, özel savaş politikasıdır. Bunun sayısız örnekleri yaşandı, yaşanıyor. İpek Er, Gülistan Doku, Pınar Gültekin ve diğer katledilen bütün kadınların şahsında da tekrar tekrar yaşadık. Bu özel savaş yöntemi, düşkün erkek karakterinde mücadele saflarına kadar sızıyor.”

F.Ö isimli şahsın da bunlardan biri olduğunu belirten KBDH milisleri, şöyle devam etti: “Çevresindeki kadınları ahlak dışı amaçları için kullanan bu düşkün, İstanbul/Başakşehir’de, 14 Temmuz gecesi KBDH Sevda Serinyel Milisleri tarafından cezalandırılmıştır. Yurtsever kadınlar da bu eyleme katılmıştır.

Kadınların kurtuluşu yolunda mücadelemiz büyüyor. Kadınlar birleşik devrim saflarına örgütleniyor ve öfkelerini eylemleri ile büyütüyor. Erkek egemen devletin kadınlara karşı erkek dayanışmasını örgütlediği, mücadelemizin saflarına yaymak istediği zihniyete karşı kesin ve net tavrımızla savaşıyoruz.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here