Ş. Zeryan Deniz İntikam Birimi İstanbul’da gerçekleştirdiği eylemleri açıkladı

0
864

Yazılı bir açıklama yapan Şehit Zeryan Deniz İntikam Birimi İstanbul’da gerçekleştirdiği üç ayrı eylemi açıkladı. Gerçekleştirilen bu eylemler sonucunda Fatih ilçesinde faşist ve işbirlikçilere ait 2 binanın imha edildiğini, Maltepe’de ise 18 katlı bir iş merkezinin bir kısmının kullanılamaz hale geldiğini belirtti.

Şehit Zeryan Deniz İntikam Birimi’nin açıklaması şu şekilde:

“Maltepe’de 18 Katlı İş Merkezi’ne Yönelik Sabotaj Eylemi”

“Şehit Zeryan Deniz İntikam Birimi üylerimiz 14 Şubat günü sabah saatlerinde İstanbul’un Maltepe ilçesi Cevizli mahallesinde bulunan 18 katlı iş merkenize yönelik eylemi gerçekleştirildi. İş merkezinin bir çok katı alev alarak yandı. Gerçekleştirdiğimiz bu eylemde iş merkezinin önemli bir bölümü kullanılamaz hale geldi.

“Fatih’te Faşist ve İşbirlikçilere Ait 2 Bina İmha Edildi”

13 Şubat günü İstanbul’un Fatih ilçesi Aksaray semtinde faşistlere ait olduğunu tespit ettiğimiz 2 katlı binaya yönelik birim üyelerimiz tarafından sabotaj eylemi gerçekleştirdi. Gerçekleşen bu eylemde bina tümüyle imha edildi.

2 Şubat günü İstanbul’un Fatih ilçesinde AKP – MHP faşist iktidarı işbirlikçilerine ait 2 katlı bina birim üylerimizin hedefi oldu. Gerçekleştirilen sabotaj eylemi ile 2 katlı bina tamamen imha edildi.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here