Şehit Çiyager Hevî İntikam biriminden AKP üyelerine yönelik eylem

0
972

Şehit Çiyager Hevî İntikam Birimi yaptığı açıklamada, 30.03.2020 tarihinde İstanbul Eyüp İlçesi Alibeyköy semtinde saat gece 1.30 da AKP üyelerine ait iki katlı bina ateşe verildiğini belirtti.

Şehit Çiyager Hevî İntikam Birimi açıklamasında, 30.03.2020 tarihinde İstanbul Eyüp İlçesi Alibeyköy semtinde saat gece 1.30 da AKP üyelerine ait iki katlı bina ateşe verildiğini belirtti. Eylemin Akp toplantısından dağılan üyelerinin takibe alınarak gidildigi eve yapıldığı. Evin ise hepten kül olduğu belirtildi.

Açıklamanın devamın da, Önder APO üzerinde yürütülen ve topluma dayatılmak istenen tecrit durumunu hiç bir şekilde kabul etmediklerini, bu durum sürdükçe tecrite karşı eylemlerinin daha da şiddetlenerek devam edeceğini belirtti. “Faşist AKP iktidarı ve üyelerini, her yerde hedef almayı sürdüreceğiz” denilen açıklamada.
“Coronavirüsü nasıl ki dünyada can alıyorsa, Kürdistan’da ise tek katleden AKP virüsü ve onun zihniyetidir. Kürt halkının bu beladan kurtulması için savaşmak dışında seçeneği yoktur. Her biriniz bir intikam neferi olarak şehitlerimizin yoluna sadık kalabilirsiniz. Toplumu korkuyla yıldırmaya çalışan AKP virüsünün sonu gelmiştir. Korkunun en alasını hiç ummadıkları anda yüzlerinde hissedeceklerdir. Tıpkı AKP üyelerinin yüzlerinde gördüğümüz gibi. ”

Şehit Çiyager Hevî İntikam Biriminin açıklaması şu şekildedir:

Önder APO üzerinde yürütülen ve topluma dayatılmak istenen tecrit durumunu hiç bir şekilde kabul etmeyeceğiz. Bu durum sürdükçe eylemlerimiz dahada şiddetlenerek devam edecektir. Faşist AKP iktidarı ve üyelerinin her yerde hedef almayı sürdüreceğiz. Coronavirüsü nasıl ki dünyada can alıyorsa, Kürdistan’da ise tek katleden AKP virüsü ve onun zihniyetidir. Kürt halkının bu beladan kurtulması için savaşmak dışında seçeneği yoktur. Her biriniz bir intikam neferi olarak şehitlerimizin yoluna sadık kalabilirsiniz. Toplumu korkuyla yıldırmaya çalışan AKP virüsünün sonu gelmiştir. Korkunun en alasını hiç ummadıkları anda yüzlerinde hissedeceklerdir. Tıpkı AKP üyelerinin yüzlerinde gördüğümüz korku gibi. Bizler herbirimiz birer intikam hayaletiyiz. Her an her yerde olabiliriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz