Şehit Sorxwin Roboski – Şehit Soro Amed İntikam Birimlerinden eylemler

0
666

Şehit Sorxwin Roboski – Şehit Soro Amed İntikam Birimleri bugün yaptığı yeni yazılı bir açıklama ile İstanbul’da gerçekleştirdiği 2 eylemi üstlendi. İntikam Birimleri 11 Ocak günü gerçekleştirdikleri eylemler sonucunda Başakşehir’de askeri malzeme diken bir tekstilde ve Ümraniye’de 3 konteynırı yakarak imha ettiğini duyurdu.

Dün yaptığı yazılı bir açıklama ile İstanbul’da gerçekleştidiği 2 eylem sonucu bir kumaş deposu, 3 araç ve bir PVC kapı imalathanesini imha ettiğini açıklayan Şehit Sorxwin Roboski – Şehit Soro Amed İntikam Birimleri bugün yaptığı yeni bir yazılı açıklama ile İstanbul’da gerçekleştirdiği 2 yeni eylemi duyurdu.

İntikam Birimlerinin gerçekleştirdiği eylemler sonucunda Başakşehir’de askeri malzeme diken bir tekstil atölyesi ve Ümraniye’de 3 konteynırın yanarak imha olduğu belirtildi.

Şehit Sorxwin Roboski – Şehit Soro Amed İntikam Birimleri’nin açıklaması şu şekilde;

“11 Ocak günü Şehit Sorxwin Roboski – Şehit Soro Amed İntikam Birimleri üyelerimiz İstanbul’un Başakşehir ilçesinde bulunan bir tekstil atölyesine yönelik eylem gerçekleştirdi. Bu eylem sonucunda askeri malzeme diken bir tekstil atölyesi yanarak imha oldu. Yine 11 Ocak gece saat 00:30’da Ümraniye ilçesinde hurdalık alanda bulunan 3 konteynır yakılarak imha edildi.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here