Vatanımızın adının Kürdistan olduğunu asla unutmayacağız!

0
104

Ateşin Çocukları İnisiyatifi 28.01.2024 Tarihinde Riha Pirsus’ta düşman partileri ile çalışanların dozerini kül etti, 27-28.01.2024 Tarihinde Mêrdîn Qoser’de Ev Der Kurdistan’e yazılamaları yaptı. Açıklamanın devamı şu şekildedir: 

İşgalciler Kürdistan’ı Kürtlerin yurdu olmaktan çıkarmak için adının inkârıyla başlayarak ülkemizin, kentlerimizin, köylerimizin, sokaklarımızın ismini değiştirerek bizi bizden çalıyor. Vatanımızın adının Kürdistan olduğunu asla unutmayacağız ve düşmanla çalışarak sistem partilerine oy verip işgali meşrulaştıranlarada yurdunu seven Kürtler olarak bir nefes kadar yakın durup, bulduğumuz ilk fırsatta onlarada unutturmayacağız.

Vatanımızı özgürleştirmemizin gereği düşman şehirlerinde faşistlere ait herşeyi hedeflemekten geçiyorsa, Kürdistan’da da düşman ile çalışan, onlara oy veren bu namussuzların Kürt kanından elde ettiği geliri her türlü yol, yöntem ve araç ile hedeflemekten geçiyor.   Ateşin çocukları insiyatifi olarak Pirsus’ta düşmanla çalışanların paletli bir dozerini ateşe verdik. Qoser’de ise ”Ev Der Kurdistan’e” yazılamaları yapıldı.

Kürdistan’da sistem partilerine oy verip onlarla çalışanların yanısıra, düşman kurumlarının hepsi yurtsever Kürtler olarak hedefimizdedir. Her onurlu Kürt, düşman ile çalışan kişi ve kurumları yakma, yıkma ve  işlevsiz kılmaktan sorumludur ve sonuna kadar inisiyatiflidir.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz